Oficjalne narodziny Gwiazdy – program JS8Call 1.0.0 publicznie dostępny :-)

Nareszcie!  To nie primaaprilisowy żart 😉 – doczekaliśmy się publicznej wersji programu techniki słabych sygnałów JS8Call – aplikacji do pracy w emisji JS8. 🙂

JS8Call umożliwia radioamatorom prowadzenie łączności typu klawiatura-klawiatura za pomocą niezwykle mocnej emisji JS8 – zazwyczaj bardzo kompromisowe anteny i moc 30W całkowicie wystarczają, by cieszyć się DX-ami.

Dla wielu z nas kapitalne znaczenie mają dodatkowe aspekty zaimplementowane w JS8Call – możliwości wykorzystania programu w łączności kryzysowej i APRS na wszystkich pasmach! JS8Call rewelacyjnie sprawdza się też w pracy sieciowej – działanie w grupach, funkcje przekaźnikowe, czy też pozostawianie, przechowywanie i retranslacja wiadomości szybko zjednają programowi kolejne grona zwolenników.

Bygrowicze są z JS8 i JS8Call od samego początku: lipca 2018 roku. Ustawicznie analizowaliśmy program w grupie betatesterów, która do dziś rozrosła się do 11 tys. osób. Od wielu miesięcy promujemy nową emisję wśród polskich krótkofalowców. Jesteśmy przekonani, że szybko zdetronizuje FT8.

http://js8call.com/

http://files.js8call.com/latest.html

https://groups.io/g/js8call

JS8Call

Gorąco zachęcamy do korzystania z nowej silnej emisji JS8 i programu JS8Call. 🙂 🙂